Навчити читати – одне з пріоритетних завдань педагога і мрія батьків. Чим раніше дитина оволодіє технікою читання, тим легше їй буде вивчати всі інші предмети та виконувати різноманітні завдання.

Інтерес до навчання читанню потрібно викликати способом спонукання самої дитини працювати творчо, логічно, а головне – самостійно.
Пропонований посібник призначено для дітей середнього та старшого дошкільного віку. Збірник завдань має на меті допомогти формуванню у малюка початкових навичок читання й письма, в розвиткові фонематичного слуху, розширити та закріпити знання про звук, слово, склад, речення, уміння розрізняти звуки на слух, їх послідовність у словах різної звукоскладової структури.
У посібнику запропоновані завдання на складання речень за малюнками і схемами, складовий і звуковий аналіз слів, друкування окремих літер, складів слів і невеликих речень. Різноманітні вправи складені з урахуванням вікових особливостей дітей дошкільного віку, поетапного ускладнення завдань.

Добірка віршів та чистомовок, невеликих творів усної народної творчості та авторських оповідань допоможе дітям краще засвоїти матеріал, поповнити словник, розвинути мовлення.

Читати-легко. Методика поетапного навчання читанню діток від 4 до 7 років. Практичний посібник вправ та завдань

Зображення 1 з 11

« »