Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Благодійний семінар. Критичне мислення/тренінг для педагогів

21.09.2020 @ 19:00 - 23.09.2020 @ 21:00

Реєстрація

Проводить: Наталія Вовкула – тренер Асоціації дитячих центрів України, педагог раннього розвитку та підготовки до школи, автор методик та практичних посібників.
Критичне мислення – це складний розумовий процес. Це вміння ставити нові питання, аргументувати, приймати рішення, робити висновки і відстоювати свою позицію. Дитина, що володіє критичним мисленням, легко зможе знайти спільну мову з людьми, зможе правильно оцінити ситуацію, в якій вона опинилася, проаналізувати дії та вчинки, зможе відстояти свою думку і дати зрозуміти, чому вона так думає.

Малюки за своєю природою цікаві та допитливі, постійно прагнуть пізнавати світ. У них багато оригінальних ідей. Тому головне завдання педагога на занятті – бути помічником, що стимулює дітей до пошуку інформації, пізнанню та осмисленню нового, генеруванню власних ідей.

Запрошуємо всіх на семінар “Критичне мислення. Що це? Для чого? Як розвивати?”, на якому Ви:
🔶 ДІЗНАЄТЕСЬ про формування критичного мислення в дошкільному віці.
🔶 РОЗГЛЯНЕТЕ етапи формування критичного мислення та інструменти до них.
🔶 ПОЗНАЙОМИТЕСЬ із більш як 30 цікавими техніками критичного мислення та рефлексії, які Ви зможете використовувати на кожному занятті. Це авторські розробки та класичні техніки, адаптовані для дошкільнят.
🔶 Критичне мислення у розрізі програми з підготовки до школи. Перспективне тематичне планування занять на навчальний рік
🔶 ПЕРЕВІРИТЕ ефективність кожної на практиці.
🔶 ОТРИМАЄТЕ безцінний досвід та роздаткові матеріали

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 21-24 вересня
Вартість: 600 грн.
Додаткова інформація: 098 109 29 54

Деталі

Початок:
21.09.2020 @ 19:00
Кінець:
23.09.2020 @ 21:00
Подія Категорія: