Завантаження Події

« Всі Події

  • Це подія пройшло.

Практичний семінар «Емоції та діти. Діти та емоції» / Онлайн

12.03.2020 @ 20:00 - 19.03.2020 @ 21:00

Дитина живе емоціями, керується ними відчуває їх. Вони супроводжують дитячі відчуття, практичні дії, регулюють розумову діяльність, роблять навколишній світ різноманітним, прекрасним і значущим. Завдяки емоціям дитинство залишається незабутнім періодом життя.

А ще емоційний досвід дитини – це досвід її переживань, який може мати як позитивну, так і негативну забарвленість. В одних випадках – це радість, повнота життя, згода зі світом і самим собою, в інших – надмірна напруженість взаємодії, стан пригніченості, знижений настрій або, навпаки, виражена агресія.

Як допомогти дитині оволодіти цим непростим і цікавим емоційним світом? Як чинити з емоційними проявами в тій чи іншій ситуації? Поговоримо про це на практичному семінарі “Емоції та діти. Діти та емоції”.
Розглянемо:
– Вплив емоцій на різні сфери життя людини психічне та фізичне здоров’я
– Функції емоцій
– Особливості формування емоційного світу в діток від народження і до 6 років
– Створення ігрового середовища та ігротеки з розвитку емоцій
– Етапи роботи та ігровий матеріал на заняттях з дітками
– Практичні «емоційні» ситуації які потребують вирішення

Кожен учасник отримає підбірку ігор та список рекомендованої літератури для читання))) Буде багато наочностей та практичних вправ.

Для участі необхідно зареєструватись
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScqbrReCPJELI4JZS_miWjRogkQrqXCIzyuLElI7eN8r4s6XA/viewform?fbclid=IwAR0Om5YUNeKukv9jNUun88MXEnmSdJNgpMVU2FQs-hcP6I-vavVGvw-rpb4

Деталі

Початок:
12.03.2020 @ 20:00
Кінець:
19.03.2020 @ 21:00
Подія Категорія: