ПИТАНЬ З КОЖНИМ ДНЕМ БІЛЬШЕ, НІЖ ВІДПОВІДЕЙ… АЛЕ МИ ШУКАЄМО ЇХ РАЗОМ ІЗ ВАМИ
Зрозуміло, що всі ми потрапили у надзвичайну ситуацію…Дуже мало чітких інструкцій для звичайних роботодавців, які залишились, як кажуть, «сам на сам» із covid у складному фінансовому становищі. Коли складно планувати та робити свою справу без переживань.
Інформація, яку надала ДЕРЖПРАЦЯ, для підприємств та роботодавців щодо реагування на COVID-19:
У разі виявлення особи з COVID-19:

📌Співробітники, у яких після прибуття на роботу або протягом дня виявляються симптоми гострого респіраторного захворювання (кашель, підвищення температури тіла), повинні бути негайно відправлені додому, залишитись у самоізоляції та повідомити сімейного лікаря для прийняття рішення щодо подальших дій.
📌У разі виявлення COVID-19 у співробітника чи члена його сім’ї, ВІН ЗОБОВ’ЯЗАНИЙ повідомити про це роботодавця з метою інформування інших співробітників та попередження розповсюдження хвороби.
Дистанційна робота та відпустки
📍Забезпечте гнучкість політики надання відпусток для гарантування самоізоляції співробітників, які мають симптоми ГРЗ, а також для догляду за хворими членами сім`ї. Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)” визначено, що у разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», термін перебування у відпустці без збереження заробітної плати не включається у загальний строк, встановлений статтею 84 Кодексу законів про працю України та статтею 26 Закону України «Про відпустки».
📍За можливості, необхідно перевести працівників на виконання роботи дистанційно. Оформити це наказом керівника. Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)» роботодавець може доручити працівникові виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором вдома, а також надавати працівнику за його згодою відпустку.
‼️У першу чергу необхідно зменшити ймовірність зараження осіб, які відвідують Ваш заклад.
У випадках, коли Вам потрібна наша юридична допомога, звертайтесь за телефоном (viber) 📲 050-189-11-71 (заступник Голови Асоціації дитячих центрів України)
Попередній запис на індивідуальну консультацію обов’язковий! 📝
Намагаємось всім бути корисними, тому вартість індивідуальної консультації знижено: – 4️⃣0️⃣ % від вартості індивідуальної консультації для членів ГО «Асоціація дитячих центрів України»
-2️⃣0️⃣ % від вартості для всіх інших клієнтів!! 🎁🎊
Зниження вартості діє тільки до 30.12.2020.
Всі питання щодо проведення консультацій та вартості пишіть за вказаним телефоном! 😃

« »