Семінар Асоціації дитячих центрів України
“Критичне мислення дитини. Що це? Для чого? Як розвивати?”

РЕЄСТРАЦІЯ

Проводить: Наталія Вовкула – тренер Асоціації дитячих центрів України, педагог раннього розвитку та підготовки до школи, автор методик та практичних посібників.

Критичне мислення – це складний розумовий процес. Це вміння ставити нові питання, аргументувати, приймати рішення, робити висновки і відстоювати свою позицію. Дитина, що володіє критичним мисленням, легко зможе знайти спільну мову з людьми, зможе правильно оцінити ситуацію, в якій вона опинилася, проаналізувати дії та вчинки, зможе відстояти свою думку і дати зрозуміти, чому вона так думає.

Малюки за своєю природою цікаві та допитливі, постійно прагнуть пізнавати світ. У них багато оригінальних ідей. Тому головне завдання педагога на занятті – бути помічником, що стимулює дітей до пошуку інформації, пізнанню та осмисленню нового, генеруванню власних ідей.

Запрошуємо всіх на семінар “Критичне мислення. Що це? Для чого? Як розвивати?”, на якому Ви:

– ДІЗНАЄТЕСЬ про формування критичного мислення в дошкільному віці.
– РОЗГЛЯНЕТЕ етапи формування критичного мислення та інструменти до них.
– ПОЗНАЙОМИТЕСЬ із більш як 30 цікавими техніками критичного мислення та рефлексії, які Ви зможете використовувати на кожному занятті. Це авторські розробки та класичні техніки, адаптовані для дошкільнят.
– Критичне мислення у розрізі програми з підготовки до школи. Перспективне тематичне планування занять на навчальний рік
– ПЕРЕВІРИТЕ ефективність кожної на практиці.
– ОТРИМАЄТЕ безцінний досвід та роздаткові матеріали
Наталія Вовкула

Додаткова інформація: 098 109 29 54
Наш сайт: www.seminar.net.ua

« »