– практичний психолог, педагог дошкільної освіти, учасник семінарів з навчання дітей віком від 6 місяців до 6 років, Всеукраїнських семінарів та форумів педагогів дитячих центрів, автор методичної розробки «Основи психології» для учнів 9-11 класів, занять з раннього та загального розвитку, курсу з підготовки дітей до навчання в школі «Незабаром до школи», робота над методичним посібником для педагогів з раннього розвитку та працівників ДНЗ «З любов’ю до дітей».
Освіта

2003 – 2008 н. р. Житомирський державний університет імені Івана Франка.
Отримано диплом про повну вищу освіту за спеціальністю: «Практичний психолог та соціальний педагог» та здобуто кваліфікацію практичного психолога та соціального педагога в закладах освіти.

Вміння та навики
19 січня 2018 – участь у Марафоні фахових майстерень «Випускники – студентам» та проведення майстер класу на тему: «Практичний кейс педагога для роботи з дітьми раннього та дошкільного віку» (м. Житомир).
17 грудня 2017 – сертифікат про проходження навчання за програмою «Психолого-педагогічний супровід дітей різновікових категорій методами арт-терапії» від ГО «Східноукраїнської асоціації арт-терапії» (м. Київ).
27 серпня 2017 – участь у ІІІ Всеукраїнському семінарі для педагогів дитячих центрів “IDEAS BOOM” (м. Київ).
6 – 7 червня 2017 – участь у роботі Всеукраїнського форуму «Ранній розвиток дитини – право кожного» (м. Київ).
16 cічня – 28 січня 2017 – участь у вебінарах онлайн-проекту видавництва «Ранок» «Інтерактивна школа творчого вчителя». Сертифікат “Розмаїття програм для дошкільної освіти: види, вимоги до укладання”.
Серпень 2016 – участь у ІІ Всеукраїнському семінарі для педагогів дитячих центрів “IDEAS BOOM” (м. Київ).
Серпень 2016 – сертифікат про підвищення кваліфікації Інституту перепідготовки і підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова.
Червень 2016 – сертифікат про проходження програми з ейдетики та методики ТВВЗ «Вчимося думати» (м. Київ).
Листопад 2015 – сертифікат про опанування програми “Альтернативні технології в навчанні дітей. Навчальні заняття для дітей від 3 до 6 років” (м. Київ).
Червень 2015 – сертифікат про опанування програми «Baby start. Навчальні заняття для дітей від 6 місяців до 3 років» (м. Київ).

«Потрібно любити те, чому навчаєш, і тих, кого навчаєш»
Вовкула Наталія Андріївна – практичний психолог, педагог дошкільної освіти, тренер Асоціації дитячих центрів України.

Досвід роботи в загальноосвітньому навчальному закладі, дитячих розвиваючих центрах. Участь у творчих та навчальних проектах, проведення презентаційних уроків, майстер – класів для батьків та педагогів.

Власні авторські розробки програм з раннього розвитку для діток від 6 місяців до 6 років, семінарів для педагогів “Ранній розвиток від А до Я: навчання без травмування”, “Навчаюсь, граючись: все про дошкільний вік”, “Незабаром до школи”.